Kadın erkek fark etmeden herkes sağlıklı pürüzsüz saçlara sahip olmak istiyor. Fakat boyama, ısı ile şekillendirme, hava kirliliği ya da saç tipini göre bakım yapılmaması gibi bir çok etken saçlarımızın dökülmesine, kırılmasına ve matlaşmasına sebep olabiliyor. Doğru bir bakım ve saç yıkama rutiniyle; sağlıklı canlı ve parlak saçlara kavuşmak hiçte zor değil

Photo by Element5 Digital on Pexels.com

İlk adım saçlarımızı tanıyıp, saçımıza uygun içerikli şampuan, saç kremi bulmakla işe başlayabiliriz. Saçınızın yapısı ne olursa olsun sulfatsız şampuan seçmeliyiz.

Saçımızın ne sıklıkla yıkamamız gerektiğini saç tipine göre ayarlanmalı. Örneğin; yağlı bir saça sahipseniz gün aşırı yıkabilir, kuru ya da normal bir yapı da ise iki günde bir yıkabilirsiniz.

ŞAMPUAN ÖNERİSİ

Nemini kaybetmiş ve yıpranmış saçlarınız var ise saçlarınızı kısa sürede sağlıklı, canlı ve onarılmış saçlara kavuşturuyor. Organik Agav saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur.

Özellikle içeriğindeki jojoba yağı sayesinde saç tellerinin onarılmasına, saçın kaybettiği nemin geri kazanmasını sağlıyor. Böylece saç kırılmasını %92 azaltmaya yardımcı olur.

Hem saçını onarmasıyla hem de saçta bıraktığı mükemmel kokusuyla sizi çok iyi hissettirecektir.

SAÇ KREMİ

Saç kremi olmazsa olmaz dediğimiz aşamalardan biri. Hafif dokulu besleyici ve ışıltı veren şekillendirici saç bakım kremi, kuru, ince ve yıpranmış saçları onarmaya ve beslemeye yardımcı olan çok amaçlı bakım sunar.

İçeriği avokado yağı içerir. Hoş kokulu, jel krem dokuya sahiptir. Beslenmiş ve canlı saçlara sahip olmanızı sağlar. 30 kat daha dayanıklı ve güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Gece bakımı olarak kullanıldığında 8 saat boyunca onarıcı ve besleyici bakım sunar.

1 Comment

  1. Hello,

    Best music scene releases, download music private server.
    https://0daymusic.org

    Best Regards, DJ Flash

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.